KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Kolteckning 8034079
nr 803 4079
Kolteckning
osignerad, Dans på Baloon Bar, 33 x 23
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 28 januari 2013
kl 19:15:23
200 kr
200 kr
250 kr
350 kr